O Firmie


 

Armolan Window Films to globalna marka Folii Okiennych i Samochodowych. Stworzona w Niemczech, jest dziś w czołówce branży na rynkach w USA, w Europie Zachodniej i na Bliskim Wschodzie (Dubaj). W Europie, Armolan jest odpowiedzialny za dystrybucję innej bardzo uznanej marki folii (zwłaszcza samochodowych): Global Window Films.

Polska filia Armolan Window Films powstała latem 2016 roku, jako część światowej sieci Armolan oraz Global Window Films. Bazujemy na 15-letnim doświadczeniu w branży Folii Okiennych i Samochodowych, pozyskanym jeszcze w dawnej firmie Panit Car Folie Okienne. Armolan Poland na stałe uzyskał wyłączność na folie Armolan oraz Global w Polsce. To my, w czasach Panit Car Folie Okienne, udanie wprowadziliśmy Global Window Films do Polski w 2008 roku. 

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie Klientom folii o znakomitej jakości (sprawdzonej na ‘najtrudniejszych’ rynkach: USA i Niemcy) w dobrej, stabilnej cenie i przy maksymalnym komforcie współpracy. Nasze największe atuty, oprócz znakomitej jakości folii, to elastyczność cen (relacja jakość/cena o wiele lepsza niż jakiekolwiek folie okienne w Warszawie), szybkość wysyłki i nasz autorski Park Maszynowy do wycinania folii wzdłuż i wszerz. 

 

Oferta Armolan to przede wszystkim:

  • Folie Samochodowe – do przyciemniania szyb i stylizacji pojazdów. 
  • Folie Okienne – ogromna gama folii zwiększających komfort w domu, biurze oraz firmie.
  • Folie Antywłamaniowe – wachlarz rozwiązań ochronnych, od 120, aż po 360 mikronów grubości folii.

 

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim:

  • firmy i warsztaty samochodowe, instalujące folie do przyciemniania szyb w samochodach
  • przedsiębiorstwa montujące folie w biurowcach, urzędach, szkołach, i innych budynkach Klientów
  • agencje reklamowe, studia reklamy i poligrafii 

 

Oferujemy również szkolenia z montażu i najważniejsze narzędzia do instalacji folii. 

 

 

Jeśli jesteś Klientem detalicznym, w każdym mieście polecimy 2-3 miejsca do montażu naszej folii na Twoim samochodzie lub oknie.

Kontakt

Armolan Poland
Profesjonalne Folie Okienne i Samochodowe

Czarnkowska 1
60-415 Poznań